Apie mus

Sporrong yra viena seniausių kompanijų Šiaurės Europos šalyse

2016 metais šventėme 350 metų sukaktį. Įmonė buvo įkurta 1666 metais Stokholme. Įmonės įkūrėju tapo diržų ir rankinių siuvėjas Henrik Grau. Nuo to laiko kelis kartus keitėsi savininkai, taip pat ir įmonės pavadinimas, kol galiausiai 1842 m. verslą perėmė Carl Claes Sporrong, pagal kurio pavardę įmonė ir gavo savo dabartinį pavadinimą. Nuo 2018 metų liepos mėnesio “Sporrong” priklauso “Kultakeskus Oy”. Tai pagrindinė metalo apdirbimo įmonė Suomijoje. Ji yra įkurta 1918 metais ir įsikūrusi Hämeenlinna mieste. Produktų asortimentą sudaro juvelyriniai dirbiniai su brangakmeniais, aukso ir sidabro papuošalai, stalo sidabras, medaliai, apdovanojimai ir skiriamieji ženklai, sporto trofėjai ir garsių Šveicarijos laikrodžių bei auksinių laikrodžių importas.

Per pastaruosius 350 metų daug kas nutiko

Mes sukūrėme ir gaminome dovanas ir papuošalus įvairiausioms progoms – pripažindami sporto žvaigždes, padėdami įmonėms švęsti jubiliejus ir apdovanoti labiausiai nusipelniusius darbuotojus. Mūsų kvalifikuoti specialistai naudoja modernias technologijas, o tai reiškia, kad ir šiandien, praėjus 350 metų nuo mūsų įkūrimo, vis dar galime pasiūlyti aukščiausią gaminių kokybę.

Gamyba mūsų gamykloje

Šiandien tiekiama produkcija gaminama mūsų gamykloje Estijoje arba vieno iš mūsų kontroliojamų profesionalių partnerių kitose pasaulio dalyse. “Sporrong” turi pardavimų biurus Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Estijoje ir Latvijoje. Vienas iš pagrindinių mūsų verslo aspektų yra projektavimo procesas, kuriame mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais. Tuo siekiame sukurti unikalaus dizaino produktus, labiausiai atitinkančius kliento poreikius.

Kokybė ir aplinka

,,Sporrong“ naudoja dokumentuotą kokybės vadybos sistemą, atitinkančią SS EN ISO 9001:2015 standartus. Mūsų veikla sertifikuota jau nuo 1999-ųjų metų. Tai reikalinga, nes prisiimdami atsakomybę galime kontroliuoti ir užtikrinti, kad produkcija būtų paruošta reikiamu laiku ir reikiamos kokybės!

Apie aplinkos apsaugą kalba vis daugiau žmonių, ir vis daugiau jų vienu ar kitu būdu prisideda prie aplinkos saugojimo. O mes ,, Sporrong‘‘ įmonėje iš visų jėgų stengiamės laikytis jau nuo 2008 m. galiojančio SS EN ISO 14001:2015 standarto reikalavimus atitinkančio aplinkos apsaugos vadybos sertifikato nurodymų. Prisiimame atsakomybę efektyviai ir struktūriškai vykdyti savo pareigas, susijusias su aplinka, ir nuolat plėtoti ,,Sporrong‘‘ aplinkosaugos principus.

Karališkų namų tiekėjas

Nuo 1965 metų ”Sporrong” yra karališkūjų namų tiekėjas.

Praeityje buvo daugiau nei tūkstantis karališkūjų rūmų tiekėjų, tačiau šiandien reikalavimai sugriežtėjo, ir tik 130 bendrovių gali naudoti šį prestižinį pavadinimą.

Sporrong Metallfabrik